Jeśli jesteś nauczycielem z pewnością zastanawiałeś się gdzie jeszcze możesz zabrać swoich uczniów na wycieczką. Dla nich oczywiście najlepszą opcją byłoby kino. Z niechęcią kręcą nosem i narzekają, gdy słyszą propozycję taką jak teatr czy jeszcze gorzej muzeum. Jest jednak jedno takie muzeum, które z pewnością zainteresuje każde dziecko. No bo w końcu, które z nich nie lubi choinki i prezentów.

Proces produkcji bombek w fabryce

fabryka bombekMuzeum Bombki Choinkowej będzie świetną wycieczką oraz formą nauki dla dzieci w jaki sposób powstają bombki choinkowe. To tam pracownicy pokażą młodym cały proces powstawania ozdoby od zera do wspaniałego, niebanalnego produktu. Z pewnością fabryka bombek będzie miejscem, gdzie nasze dzieci nie będą się nudzić. Będą mogły obejrzeć bombki w różnym stylu, a w większości miejsc każdy wyeksponowana choinka przyozdobiona jest w innym stylu między innymi: amerykańskim, francuskim, norweskim, wiktoriańskim. Z pewnością odnajdziemy też takie, które nawiązują do ważnego wydarzenia. Fabryka bombek może stać się więc oryginalny pomysłem na wycieczkę, która z pewnością nie znudzi ani jednego ucznia. Będą mogli oni również poprosić o wykonanie specjalnej bombki tylko dla nich. W wielu miejscach mogą poprosić o bombkę z własnym imieniem lub ważnym dla nas cytatem. Dzieci dzięki takiej wycieczce wprowadzą się w świąteczny klimat. Fabryka bombek jest bowiem miejscem klimatycznym, magicznym, oderwanym jakby od świata zewnętrznego, który nas otacza.

Wchodząc do fabryki bombek zostawiamy za sobą cały świat zewnętrzny ze wszystkimi problemami. Nawet dorośli poczują się w tym miejscu niezwykle i na nowo powrócą do swojego dzieciństwa, w którym swoje miejsce miały prezenty od świętego mikołaja. Jeśli jesteśmy rodzicami również warto pomyśleć o takiej jednodniowej wycieczce dla naszej rodziny.

Zwiedzanie fabryki bombek

Także mogą ci się spodobać: