Nie musiałem pracować, ponieważ moi rodzice mieli mnóstwo pieniędzy. Wolny czas spędzałem ze znajomymi, albo grałem w gry wideo. Po jakimś czasie jednak zdecydowałem się pójść na jakiś kurs, żeby nie siedzieć tak całkowicie bezczynnie w domu.

Dobre zarobki za wycinkę drzew

fachowa wycinka drzew w RybnikuKursów ciekawych nie znalazłem, ale sąsiad, który zajmował się wycinką drzew zaoferował, że mnie przeszkoli i zatrudni. W jego firmie wykonywana była fachowa wycinka drzew w Rybniku i to mnie zdecydowanie zainteresowało. Zarobki na dodatek były atrakcyjne co jeszcze bardziej działało na korzyść w tej całej sytuacji. Nawet mama była ze mnie dumna, że podjąłem tak poważne kroki i uznała, że jestem dojrzałym w końcu człowiekiem. Sąsiad nieźle mnie przeszkolił, ponieważ już po tygodniu mogłem pracować samodzielnie. Na początku miesiąca sąsiad dostał duże zlecenie na wycinkę drzew na obszarze, gdzie miała być budowana jakaś autostrada. Pojechałem z resztą jego pracowników na wycinkę drzew i zauważyłem, że w pracy dorównywałem reszcie. Pracowałem bardzo ciężko i rzadko robiłem sobie przerwy. Tylko jak byłem głodny albo chciało mi się pić. Dość ciężko pracowaliśmy przez ponad miesiąc, ponieważ do wycięcia był spory kawał lasu. Zapłata jednak była bardzo sowita co doceniłem od razu. Sąsiad regularnie mnie zabierał na zlecenia, ponieważ z wycinką radziłem sobie świetnie a on chciał, żeby zarabiał na siebie pieniądze. Pokochałem tę pracę i dzięki sąsiadowi stałem się niezależnym finansowo młodym człowiekiem.

Rodzice chwalili się w całej rodzinie, że sam znalazłem sobie pracę i zarabiam na swoje przyjemności. Lubiłem wyjść na miasto czy kupić sobie jakieś nowe gry. Nie musiałem brać kasy od rodziców, bo miałem swoje pieniądze. Bardzo szybko ten stan zaakceptowałem.

 

Zatrudniłem się do wycinki drzew

Także mogą ci się spodobać: