Początkowo prowadziłem małą siłownię w centrum Gdyni. Oferowałem świetny sprzęt do ćwiczeń, co spowodowało, że dużo ludzi do mnie przychodziło. To przyczyniło się do tego, że zdecydowałem się na poprowadzenie dużego klubu fitness i od razu zabrałem się do realizacji tego planu.

Klub fitness sprzątany każdego dnia

sprzątanie klubu fitness trójmiastoKlub ruszył z początkiem maja, co mnie cieszyło, gdyż taki właśnie miałem plan. Szybko jednak zorientowałem się, że potrzebna jest mi dodatkowa pomoc, ponieważ konieczne było codzienne sprzątanie klubu fitness Trójmiasto znałem doskonale i wiedziałem, że znalezienie osoby do pracy nie będzie problemowe. Umieściłem ogłoszenie na stronie swojego klubu. Odezwała się do mnie młoda dziewczyna. Posiadała dość spore jak na swój wiek doświadczenie. Sprzątała duże kompleksy sportowe i zapewniła mnie, że poradzi sobie w moim klubie. Zatrudniłem tę dziewczynę w oparciu o umowę o pracę. Kupiłem wszystkie niezbędne środki czyszczące, nowy odkurzacz i mopa. Klub był codziennie sprzątany i to bardzo dokładnie. Byłem zadowolony, że ta dziewczyna się do mnie zgłosiła, ponieważ w klubie panował porządek. Nawet w szatniach było codziennie posprzątanie. Byłem tak zadowolony, że po miesiącu dałem sprzątaczce podwyżkę. Doceniałem pracowitych ludzi a ona dawała z siebie wszystko. Nawet moje biuro było codziennie posprzątane a śmieci z kosza wyniesione. Mój klub fitness szybko stał się jednym z najchętniej odwiedzanych w Trójmieście, gdyż ludzie docenili sprzęt i oczywiście porządek.

Sprzątaczkę postanowiłem dodatkowo nagrodzić. Dostała ode mnie karnet, dzięki któremu mogła korzystać bez ograniczeń. Była zadowolona, co od razu zauważyłem. Ćwiczyła codziennie i robiła to dopiero po wykonaniu swojej pracy. Byłem z niej bardzo zadowolony.

Zatrudnienie osoby do sprzątania klubu fitness

Także mogą ci się spodobać: