Zbliżał się koniec wakacji. W tym roku nasza najmłodsza pociecha rozpoczynała edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, dlatego postanowiłam wybrać się na zakupy, aby uzupełnić jej wyprawkę szkolną. Naszym celem był zakup jak najlepszych jakościowo materiałów, które miały służyć naszej córce przez najbliższy rok.

Ergonomiczne tornistry Herlitz Smart dla dzieci

tornister herlitz smartNa zakupy wybraliśmy się do większego miasta, oddalonego od naszej miejscowości o kilkanaście kilometrów. W mieście odwiedziliśmy kilkanaście sklepów z ubraniami, książkami oraz wyposażeniem szkolnym. Na samym końcu odwiedziliśmy ostatni sklep, w którym zakupiłam tornister Herlitz Smart dla naszej pociechy. Już wcześniej słyszałam o tym, że jest to plecak skonstruowany w taki sposób, aby nie obciążał zbytnio pleców i nie przyczyniał się do wad postawy u dzieci. Moja córeczka wybrała plecak w kolorze różowym, ja natomiast zwróciłam uwagę na parametry. Tornister był wykonany z nieprzemakalnego materiału, posiadł usztywniony korpus, klapę, klamry ze światełkami odblaskowymi, a jego ergonomiczne ukształtowanie było wykonane z materiału, które przepuszcza powietrze i sprawia, że noszenie tornistra jest bardziej komfortowe dla dziecka. Plecak posiadał również łatwe zapinania oraz szelki, które były wykonane z bardzo miękkiego materiału i zapewniały swobodę ruchów dziecka. Ponadto, tornister prezentował się niezwykle ładnie, był pojemny i co najważniejsze, wygodny. Nowy zakup bardzo przypadł do gustu mojej córeczce, przez co nie mogła się doczekać kiedy w końcu będzie mogła go użyć. Również i ja byłam zadowolona z zakupu, ponieważ tornister był nie tylko ładny, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny, a jego właściwości oraz wyposażenie sprawiało, że moja córka czuła się swobodnie i komfortowo.

Rok szkolny zaczął się we wrześniu, a moja mała córeczka poszła do pierwszej klasy. Bardzo cieszyłam się z tego, że zakupy do wyprawki szkolnej były udane, a moja pociecha miała rzeczy i akcesoria szkolne wykonane z bardzo dobrych materiałów.

Zakup tornistra Herlitz Samrt dla dziewczynki

Także mogą ci się spodobać: