Jak się prowadzi działalność gospodarczą to wiadomo że kasa fiskalna jest niezbędna i w zasadzie wszędzie można ją znaleźć. Jej obsługa jest ogólnie prosta, trzeba tylko zapamiętać parę kodów, co na pewno usprawnia pracę. Jednak jak się prowadzi firmę w różnych miejscach, dojeżdża do klienta to nie można kupić byle jakiej klasy fiskalnej. Trzeba wybrać coś lepszego.

Nowoczesne kasy fiskalne

kasy fiskalne online szczecinKasa stacjonarna nie wchodziła w grę. Czasem pracowałam na miejscu, ale czasem dojeżdżałam do klientek. Ostatnio rozszerzyłam swoją działalność o makijaż na sesje zdjęciowe, więc zdarzało mi się też pracować w plenerze. Z tego powodu jedynym słusznym rozwiązaniem były kasy fiskalne online szczecin. Co mnie do nich przekonało? To że mogłam je zabrać wszędzie, a w dodatku były one odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Czy latem czy zimą mogłam je zabierać w plenerze i zawsze działały tak samo. Próbowałam je nawet obsługiwać w rękawiczkach i dawałam radę. Taką kasę się ładuje, a dobry akumulator wytrzyma spokojnie kilka godzin. Ciekawą funkcją było to, że mogłam nabijać na kasę opłaty za jeden zabieg lub też za godzinę. Dlatego jeśli robiłam makijaż jednej klientce to dostawała paragon na jednorazową usługę, a jeśli paragon miał iść do fotografa, który zatrudniał mnie przez pięć godzin to dostawał paragon na usługę czasową. Moja kasa była łatwa w obsłudze, miała duży wyświetlacz, kolorowe klawisze. Nie zajmowała dużo miejsca i była bardzo poręczna, nosiłam ją w swojej torebce.

Kasy fiskalne online to obecnie najbardziej nowoczesne rozwiązanie w temacie kas. Na pewno poza małym sklepem osiedlowym nie warto inwestować w opcje stacjonarne. Zajmują więcej miejsca i nie są tak funkcjonalne. Trzeba tez znaleźć dobrego dostawcę, który daje gwarancję na swoje produkty i w razie czego oferuje także serwis.

Zakup dobrej kasy fiskalnej

Także mogą ci się spodobać: