Naukę języka angielskiego warto rozpocząć jak najwcześniej. Im szybciej dziecko zacznie uczyć się nowego języka obcego, tym lepiej. Dzieci znacznie łatwiej chłoną wiedzę, zapamiętują nowe słówka, co oczywiście nie znaczy, że nie można nauczyć się języka obcego w każdym wieku.

Lekcje języka angielskiego z native speakerami w Londynie

obozy językowe odbywające się w LondynieJęzyk angielski jest językiem międzynarodowym. Znajomość języka angielskiego wymagana jest praktycznie w każdym zawodzie. Właśnie dlatego warto postawić na różnego rodzaju kursy, które dostępne są na polskim rynku. Najlepiej poznaje się język obcy w kraju, w którym używa się tego języka. W przypadku języka angielskiego może być to nie tylko Wielka Brytania, ale również Irlandia, Kanada, Stany Zjednoczone, Australia. Najbardziej popularne są wyjazdy na obozy językowe odbywające się w Londynie – obozy planowane są najczęściej w okresie wakacyjnym. Takie obozy dla dzieci i młodzieży to nie tylko nauka z native speakerami, czyli Anglikami, którzy porozumiewają się płynnie w języku angielskim. To również poznawanie języka w czasie zwiedzania, korzystania z rozrywek w mieście, restauracji, w czasie zabaw i nie tylko. Organizatorzy obozów językowych oferują nie tylko miejsce do nauki (najczęściej są to uniwersytety lub znane w Londynie szkoły średnie). Obozy są dostosowane do poziomu znajomości języka angielskiego. Nie miesza się dzieci i młodzieży, które posługują się angielskim w różnym stopniu.

Często wyjazdy dotyczą początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych językowo. Przed wyjazdem organizowane są testy, które pozwalają zakwalifikować uczestnika wyjazdu do konkretnej grupy. W czasie wyjazdu odbywają się zajęcia z native speakerami (lekcje języka angielskiego, konwersacje), ale również liczne zajęcia dodatkowe, w czasie którym rozwijane są zdolności językowe.

Zajęcia z języka angielskiego i zajęcia dodatkowe na obozie

Także mogą ci się spodobać: