szafa

Czytaliście książki lub oglądaliście filmy z Harrym Potterem w roli głównej? Na początku jest opisane, że Harry mieszka u swojego wujostwa w ciasnej klatce pod schodami. Mimo niewielkich rozmiarów potrafiła ona pomieścić łóżko, stosy książek, ubrania i cały dobytek bohatera.

Zabudowy wnęk Bydgoszcz mogą pomóc spełnić wam lub waszym pociechom marzenia.

szafaJeśli więc chcecie poczuć się jak bohater hollywoodzkiego filmu możecie zbudować sobie własną skrytkę. Dzięki firmom robiącym meble na wymiar możemy dopasować sobie wszystkie elementy do naszych potrzeb, a zabudowy wnęk bydgoszcz nie muszą być takie skromne i nieprzyjazne. Każdy z nas może dopasować sobie to miejsce do własnych potrzeb i pragnień. Można tam wstawić stare meble kuchenne, które nie zmieściły się w nowym domu, co będzie rewelacyjnym pomysłem dla amatorów domowego gotowania. Przerobienie komórki pod schodami na biblioteczkę również jest rewelacyjnym pomysłem, szczególnie dla moli książkowych, których opasłe tomy nie mieszczą się już na standardowych regałach. Spytka może posłużyć nam jako dodatkowe pomieszczenie, w którym będziemy magazynować niepotrzebne rzeczy, jak zimowe kurtki i płaszcze latem, dmuchany basen i piłki plażowe zimą, czy niepotrzebne meble, które chcemy sprzedać, ale trzeba je gdzieś przechowywać. Poza takimi mugolskimi zastosowaniami komórki pod schodami są jeszcze inne, bardziej atrakcyjne wizje. Możemy naszą skrytkę obwiesić plakatami z Harrym Potterem, umieścić tam wszystkie tomy powieści i wydania filmów na DVD, różdżki, pelerynki niewidki, magiczne zwierzęta i inne akcesoria, które umilą nam czas oczekiwania na list z Hogwartu.

Każdy wierny fan fantastycznej serii będzie zachwycony niesamowitą możliwością poczucia się jak bohater jego ulubionej powieści, kiedy tylko zapragnie. Dlatego jeśli mamy niewykorzystaną wnękę pod schodami, lepiej przerobić ją na pokój magii i czarodziejstwa.

Zabudowy wnęk a komórka pod schodami Harry’ego Pottera

Także mogą ci się spodobać: