Zakładając firmę nie wziąłem pod uwagę wszystkich kosztów z tym związanych, co było jednak błędem. Nie martwiłem się jednak, bo należałem do osób kreatywnych i wiedziałem, że będę w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Wierzyłem w powodzenie tego interesu i miałem rację. 

Współpraca z wypożyczalnią samochodów osobowych 

wypożyczalnia samochodów - KrakówZatrudniłem trzech przedstawicieli handlowych, którzy początkowo pracowali w biurze. Efekty jednak nie były takie jak się spodziewałem i chłopaków musiałem wysłać w teren. Nie miałem żadnego samochodu firmowego a zakup trzech pojazdów nie wchodził w grę, gdyż nie było mnie na to stać. Wpadłem na pomysł, żeby skorzystać z oferty wypożyczalni, bo to była na ten moment najlepsza opcja. Wiele tego typu firm działało w okolicy, jednak zainteresowała mnie tylko jedna wypożyczalnia samochodów – Kraków był miastem, gdzie wypożyczalnia miała swoją siedzibę, co mi zdecydowanie pasowało. Auta, które były do wypożyczenia nie kosztowały dużo na dobę i mogłem sobie na taki wydatek zdecydowanie pozwolić. Z właścicielem wypożyczalni aut dogadałem się od razu, ponieważ był to rzeczowy człowiek. Wypożyczyłem od niego trzy takie same auta osobowe na tydzień czasu. Wpłaciłem wymaganą zaliczkę i podpisałem stosowne dokumenty. Dzięki temu moi pracownicy mogli swobodnie pracować w terenie. Samochody były sprawne i moi pracownicy bez problemu mogli przemierzać wiele kilometrów. Z wypożyczalnią samochodów współpracowałem przez wiele miesięcy i byłem bardzo zadowolony.

Kiedy już dysponowałem odpowiednimi środkami, to zakupiłem auta firmowe dla swoich pracowników. Dzięki pomysłowi, żeby podjąć współpracę z wypożyczalnią samochodów, udało mi się osiągnąć ten cel. Moi przedstawiciele podpisywali wiele umów i firma działała niezawodnie.

Wypożyczenie samochodu na przyzwoitych warunkach

Także mogą ci się spodobać: