Wózki dla dzieci to temat o niezwykle szerokiej skali. Okazuje się, że większość rodziców właśnie z wózkami posiada największy problem przy zakupie. Nie dlatego, że nie mogą znaleźć odpowiedniego, lecz z powodu dużej ilości różnorakich typów. 

Polecane wózki dla dzieci

bebetto vulcanoZanim wybierzemy się do sklepu w celu zakupienia pięknego wózeczka dla naszego niemowlaka warto się wcześniej zastanowić, na czym nam naprawdę zależy i czego oczekujemy od takiego wózeczka. W dzisiejszych sklepach możemy napotkać naprawdę niezliczoną ilość przepięknych i uroczych wózków w których nie sposób się nie zakochać, jednak to nie on decyduje o tym, czy wózek jest rzeczywiście funkcjonalny, czy też po prostu ładnie się prezentuje. Bebetto vulcano jest wózkiem, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających rodziców. Okazuje się bowiem, że takimi wymaganiami są przede wszystkim proste i sprawdzone rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z wózka, a to właśnie zapewnia nam Vulcano. Nowoczesny wygląd wózka już sam w sobie przyciąga uwagę, lecz jak zostało powyżej wspomniane – nie to jest najważniejsze. Wózki te cechują się wzmocnioną i lekką konstrukcją zarówno jeśli mowa o stelażu jak i samej gondoli. Poza tym materiał z którego została wykonana właśnie gondola jest bardzo łatwy w czyszczeniu co stanowi kolejną i bardzo pożądaną wśród rodziców zaletę. Ponadto regulowane oparcie i podnóżek pozwalają ułożyć naszego bobasa zarówno w pozycji leżącej jak i siedzącej co sprawia, że wózek doskonale radzi sobie jako tzw. spacerówka.

Wózek został również zaprojektowany w taki sposób, aby można było do niego wpiąć aż dwadzieścia różnych typów fotelików. Ta informacja powinna być niezwykle przydatna dla rodziców którzy planują transportować malucha także samochodem. Wszystkie powyższe zalety bezsprzecznie czynią Vulcano wózkiem nie tylko cechującym się nowoczesnym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.  

Wielofunkcyjny wózek dla niemowląt

Także mogą ci się spodobać: