Mając tyle dostępnych środków, chcemy wyrazić siebie na różne sposoby. Niektórzy wybierają makijaż, inni włosy, jeszcze inni styl ubierania. Za pomocą tych zabiegów chcemy wszystkim na około pokazać jacy jesteśmy i jak się czujemy sami ze sobą. 

W szortach moro każdemu do twarzy

szorty dresowe moroW dzisiejszych czasach wielu ludzi jeszcze żyje stereotypami, że na przykład jak ktoś ma tatuaże to znaczy, że jest przestępcą, albo że jak jest łysy to ma powiązanie ze światkiem przestępczym. To nie zawsze się sprawdza. Na przykład ja założę koszulę i spodnie w kancik, ale nie lubię być poważna i na co dzień nie jestem bo wolę się śmiać i cieszyć dniem. Codziennie na ulicy widuję mnóstwo osób,a każda z nich jest ubrana według własnego pomysłu i inwencji. Widzę panią w sukience, a może w spódnicy, a dalej jeszcze panią w spodniach. Widzimy wtedy ten wizerunek, który wykreowali dla innych, ale nie wiemy, czy chodzą tak przez cały dzień. Pan z biura też nie chodzi ciągle pod krawatem. Może kiedy wraca do domu to zakłada szorty dresowe moro i jest szczęśliwy. Czemu to robi? Bo są wygodne, mają świetny wzór i bardzo dobrze leżą. Są dopasowane do osób, które lubią aktywny tryb życia, ponieważ zapewniają całkowitą swobodę ruchu i poczucie komfortu. Można podejść też do tego humorystycznie. Idziesz na zwykły spacer, a może do lasu na grzyby? Na pewno w szortach moro dobrze wkomponujesz się w środowisko i nie będzie można cię łatwo wypatrzeć. Ktoś powie, że mu się te szorty nie podobają, ale co z tego, ty wiesz swoje. Ty wiesz, że są świetne. Ty wiesz, że czujesz się w nich dobrze, i że wyglądasz w nich dobrze. To zaskakujące,ile pewności siebie mogą dać nam odpowiednio dobrane ubrania.

Kiedy chcemy wyrazić siebie, najlepiej jest robić to odważnie, nie patrząc na innych. No i oczywiście w wygodnych i niepowtarzalnych ubraniach, skoro już tę metodę wybieramy. Nie bójmy się, że ktoś nas zobaczy i będzie gadał, bądźmy z tego dumni.

W szortach dresowych najwygodniej

Także mogą ci się spodobać: