Zbliżające się letnie miesiące wymuszają u nas zmianę garderoby. Zrzucamy więc grube i ciężkie swetry, długie spodnie i ciepłe płaszcze. Zamieniamy je na letnie, lekkie, przewiewne i delikatne sukienki. Takie sukienki mogą mieć różny charakter i styl. Ważne, aby dopasować je do swojej sylwetki oraz naszego stylu. 

Stylowe sukienki z kopertowym dekoltem

sukienka z kopertowym dekoltemPiękne, zwiewne, wiosenne i letnie sukienki to coś co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie. Istotne jest, aby wybrać taki model, który będzie idealnie podkreślał atuty naszej sylwetki, maskował drobne jej niedoskonałości, współgrał z naszym charakterem i osobowością. Do rodzajów i typów sukienek które pasują większości kobietom są sukienki o kopertowym dekolcie. Mają one z reguły duże dekolty, które idealnie podkreślają biust i odsłaniają szyję. Taka sukienka z kopertowym dekoltem sprawdzi się w szczególności u Pań, które chcą optycznie wyszczuplić nieco swoją sylwetkę. Taki dekolt w kształcie litery V doskonale wydłuża i dodaje lekkości naszej posturze. Sprawdzi się również u Pań mających figurę klepsydry. Jeszcze bardziej podkreślą idealne proporcje sylwetki. Takie sukienki mogą mieć różne wzory, kolory, faktury i zdobienia. Mogą mieć typowo casualowy charakter. Takie sprawdzą się na co dzień – na zakupy, spotkanie z przyjaciółmi czy spacer. Do wyboru mamy również sukienki o nieco bardziej eleganckim wyglądzie. Takie będą świetnie wyglądały np. w pracy. Pamiętajmy jednak wówczas o tym, aby nasze dekolt nie był zbyt głęboki, a sama sukienka nie była zbyt wyzywająca.

Doskonale dopasowana letnia sukienka to coś czego nie powinno zabraknąć w żadnej kobiecej garderobie. Ta dobrze dobrana podkreśli atuty sylwetki. Do uniwersalnych sukienek, które pasują do bardzo wielu typów sylwetki zaliczyć można sukienki o kopertowym dekolcie. Sprawdzą się one na wiele okazji – na co dzień jak i do pracy. 

 

Uniwersalne sukienki z kopertowym dekoltem

Także mogą ci się spodobać: