przeprowadzki

Każdy przedsiębiorca wie, że najważniejsze jest zadowolenie klienta. Szczęśliwy klient to taki, który poleci nasze usługi swoim znajomym i rodzinie, a niezadowolony klient to kłopot, bo zniechęci innych do nas, a jeszcze może napisać niepochlebną opinię w internecie, co rzuci złe światło na naszą działalność.

Klient jest zadowolony z transportu, jeśli jest odpowiednio szybki i bezpieczny dla jego mebli

przeprowadzkiJeśli ma się firmę, która opiera się na usługach, to opinia klientów jest najważniejsza. Pracuję w firmie oferującej przeprowadzki, więc wiem, jak to wygląda. Obecnie na rynku jest tyle firm, które się tym zajmują, że trzeba jest mieć coś, co nas wyróżni na tle konkurencji. Nie wystarczy tylko cena, bo tanie przeprowadzki Kraków to nie nowość, a wieloletnie doświadczenie w transporcie nic nie znaczy. To nie domowe jedzenie, których przepisy były doskonalone przez lata, tylko transport mebli samochodem. W mojej firmie wymyśliliśmy, że będziemy pomagać klientom z pakowaniu. Nie tylko zabieramy meble i odstawiamy je pod wskazany adres, ale też wrzucamy książki do kartonów, owijamy folią bąbelkową zastawy stołowe i szklane wazoniki, pomagamy wkładać ubrania do worków ochronnych na wieszakach, a w nowym miejscu odwijamy meble ze stretchu, stawiamy tam gdzie trzeba, wypakowujemy cięższe rzeczy, i tylko te mniejsze, lżejsze zostawiamy rodzinie. Dzięki temu oferujemy nie tylko przeprowadzki, ale kompleksową usługę polegającą na pakowaniu i przenoszeniu całego dobytku rodzinnego. To się bardzo podoba klientom. Nikt przecież nie lubi siedzieć z kartonach i pudłach i bawić się w Tetrisa, żeby to wszystko ułożyć i nic się nie poruszało. Dzięki nam cały proces działa dużo szybciej i sprawniej.

Oferujemy też tanie przeprowadzki, które polegają tylko na transporcie mebli, bez pakowania, ale są one coraz rzadziej wybierane, bo klienci doceniają nasz pomysł. Najważniejsze, że to oni są zadowoleni, bo bez nich firma by nie działała.

Transport mebli a zadowolenie klienta

Także mogą ci się spodobać: