Razem z partnerem postanowiliśmy założyć lecznicę weterynaryjną dla koni i zwierząt towarzyszących. Otrzymaliśmy już dofinansowanie, napisaliśmy projekt, mieliśmy nawet budynek oraz sprzęt medyczny. Brakowało nam już tylko jednego, z tym właśnie mieliśmy problem. A była to kampania marketingowa. Nie mieliśmy żadnych ulotek, banerów ani innych materiałów promocyjnych, brakowało nam również najważniejszego- kasetonu reklamowego z wężem eskulap owijającym się dookoła litery V, czyli znaku gabinetów dla zwierząt.

Gdzie znajdziemy kasetony reklamowe w Warszawie?

kasetony reklamowe warszawaNasze poszukiwania materiałów reklamowych rozpoczęliśmy od poleconych nam firm. Odwiedziliśmy sporo z nich osobiście- udało nam się znaleźć sporo z rzeczy, które szukaliśmy. Zaprojektowano nam już ulotki, banery, nawet długopisy i koperty z naszym logiem. Jednak nigdzie nie chciano nam wyprodukować owego podświetlanego szyldu nad drzwi. Dlatego zdesperowani wpisaliśmy w przeglądarkę internetową słowa: kasetony reklamowe warszawa, co miało ułatwić nam nasze poszukiwania. Tak! Udało się! Po obdzwonieniu kilku firm produkujących kasetony znaleźliśmy wymarzoną tablicę informacyjną na odpowiedni wymiar, z ledami otaczającymi utworzone przez nas logo ze znakiem z weterynaryjnym wężem. Cena owego kasetonu również była przystępna, więc zamówiliśmy go bez żadnego większego zastanowienia. Firma bardzo szybko wywiązała się ze swojego zobowiązania i otrzymaliśmy nasz szyld kilka dni później.

Do dzisiaj możemy z dumą patrzeć na nasz kaseton reklamowy wiszący nad drzwiami do naszej lecznicy dla zwierząt, który odnaleźliśmy z wielkim trudem. O firmie także nie zapomnieliśmy i każde następne zamówienie na materiały reklamowe wykonywaliśmy właśnie u nich. Również gdy mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego produktu zaglądamy znowu do przeglądarki, która ostatnio nas nie zawiodła.

Szukamy kasetonów reklamowych w Warszawie

Także mogą ci się spodobać: