stół warsztatowy
  • Stoły warsztatowe
    stół warsztatowyKomfort pracy ma szczególną wartość, kiedy zachowuje się zasady dobrej ergonomii pracy oraz ewentualnie wdraża się nowe, pomagające w zachowaniu porządku i ładu elementów wyposażenia stanowiska pracy. Stanowisko pracy powinno odpowiadać standardom, które udostępnią szybkie i proste wykonywanie obowiązków pracownikom. Do elementarnego wyposażenia stanowiska elektryka, stolarza, niekiedy mechanika i innych zawodów potrzebne są stoły, które w sobie pomieszczą wiele sprzętu, który jest niezbędny do wykonania danego zawodu. Warsztat pracy jest miejscem, w którym pracownik musi czuć się wygodnie – jak ryba w wodzie.
  • Regały magazynowe
    Rozplanowanie magazynu, który pomieści wiele artykułów jest bardzo ważnym zadaniem, które pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać magazyn jako główny czynnik sprzedaży – im więcej produktów do sprzedaży, tym większa popularność salonu sprzedaży. Oczywiście metalowe regały nie są koniecznym wyposażeniem tylko w sklepach – są również przydatne w dobrej organizacji pracy w warsztacie samochodowym, jak i każdym innym środowisku. Dostępne w różnych rodzajach regały mają pojedyncze półki, ale są też skomplikowanie zbudowane – od jednej części do nawet czterech. W zależności od zastosowanych materiałów ciężkość, jaką mogą udźwignąć regały jest różna – czasem mogą utrzymać wielką masę do stu kilogramów nawet. Regały są dobrym elementem wyposażenia, jeśli chce się zachować ład i porządek.
  • Wózki elektryczne
    wózki elektryczneNiekiedy są kojarzone z firmami, które muszą przewozić wielką ilość materiałów na paletach z miejsca na miejsce. Często jednak stają się ułatwieniem w życiu pracowników, ponieważ niektóre przedmioty nie mogą być przeniesione za ich pośrednictwem. Wózki są zasilane napędem elektrycznym, oznacza to, że napęd jazdy eliminuje ciągniecie ciężarów – jest zalecany w miejscach, gdzie pracują kobiety. Mają wielkość wartość udźwigu, ponieważ wynosi powyżej jednej tony. Koniecznym jest, by był prostym w obsłudze oraz posiadał hamulec bezpieczeństwa.
Stoły, regały i wózki – wszystko do warsztatu i magazynu

Także mogą ci się spodobać: