Otworzyłam sklep z tapetami. Postanowiłam zrobić coś dla siebie. Przez ostatnie pięć lat siedziałam z dziećmi w domu. Mąż bardzo dobrze zarabiał i wspólnie podjęliśmy taką decyzję. Ostatecznie siedzenie w domu nie było dla mnie dobre i postanowiłam pomyśleć o biznesie, który mogłabym prowadzić blisko swojego domu a przy tym mieć także sporo czasu dla swoich dzieci.

Otworzyłam sklep z tapetami

sklep z tapetami WarszawaUdało mi się wynająć lokal blisko naszego bloku. Moje dzieci będą koło niego przechodzić kiedy będą wracać ze szkoły. Ja także będę miała blisko gdyby się coś działo. Zamówiłam tapety od rożnych polecanych dostawców. Zrobiłam rozeznanie na rynku i wiem, ze tapety są teraz na nowo modne. Tapety można kupić w różnych kolorach i wzorach. Sklep z tapetami Warszawa na pewno będzie chętnie wybierany przez moich klientów ponieważ udał mi się wynegocjować bardzo dobre ceny. Będę na nich zarabiać a klienci nie wydadzą na nie za dużo. Tapety sprowadzam do sklepu nie tylko z kraju ale także z zagranicy. Jestem zadowolona z podjętej decyzji. Czuję się bardziej spełniona. mam więcej motywacji i moje dzieciaki także są zadowolone moją zmianą. Widziały, że nie do końca jestem szczęśliwa siedzeniem w domu chociaż najbardziej na świecie kocham moje dzieci. Kobieta musi myśleć także o sobie i swoich pragnieniach a prowadzenie sklepu z tapetami jest dla mnie czymś wyjątkowym. Będę mogła się sprawdzić i mam nadzieję, że poradzę sobie na warszawskim rynku.

Sklep z tapetami Warszawa funkcjonuje juz rok. Musiałam zatrudnić dodatkową osobę do pomocy. Moje dzieciaki często wpadają do sklepu i opowiadają mi jak było w szkole. Nawet w swoim mieszkaniu mamy ekskluzywne tapety, które ładnie prezentują się na ścianach. Wielu klientów do mnie przyjeżdża nawet nie z Warszawy.

Sprzedaję najlepsze tapety

Także mogą ci się spodobać: