sala weselna

W mojej firmie ostatnio odbywa się wiele szkoleń i kursów. Szef dba o to, żebyśmy stale podnosili nasze kwalifikacje, rozwijali się i uczyli dalej. Z jednej strony jest to bardzo dobre, ponieważ możemy się nauczyć czegoś przydatnego, co pomoże mi w pracy, więc na pewno ma to swoje korzyści.

Sala weselna, czyli więcej czasu na poszukiwania

sala weselnaJednak z drugiej strony jest to czasem trochę męczące, bo cały czas musimy jeździć po mieście tam gdzie oferowane są te kursy. Ostatnio jednak szef zapowiedział, że będziemy mieli szkolenie w Gdańsku. Do tej pory nigdy tak daleko nie wyjeżdżaliśmy na szkolenia. W związku z tym trzeba było załatwić wiele rzeczy. Okazało się, że padło na mnie i to ja musiałam załatwiać sale konferencyjne w Gdańsku. Nie było mi to na rękę, bo to dodatkowa praca, a ja nie narzekam na zbyt dużo wolnego czasu. Jednak nie mogłam się sprzeczać ze swoim szefem. Musiałam zadbać o to, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Jednak nie było to łatwe ponieważ pierwsze co mi wyskakiwało w wynikach wyszukiwania sal w Gdańsku to była sala weselna Gdańsk, a nie sale konferencyjne. Musiałam zatem poświęcić temu nieco więcej czasu. Do tego jeszcze kwestia cateringu. Uznałam, że skoro szkolenie kończy się w porze obiadowej to nie musimy mieć jedzenia w przerwie wystarczy nam jakaś dobra restauracja po zakończeniu szkolenia. Szef zaakceptował moją propozycję, więc znalazłam gdzie jest w pobliżu restauracja.

Do tego musiałam wszystko zarezerwować, żeby mieć wszystko zaklepane. Na szczęście udało mi się wszystko załatwić, tuż przed szkoleniem, więc wszystko udało się ułożyć, a szef był zadowolony. O to właśnie mi chodziło.

Sala weselna a załatwianie sali konferencyjnej

Także mogą ci się spodobać: