Organizując wesele, coraz częściej planujemy to, w jaki sposób rozsadzimy naszych gości przy weselnym stole. Jest to szczególnie ważne, kiedy w naszej rodzinie występują pewne niezręczne sytuacje pomiędzy poszczególnymi osobami, a my chcemy uniknąć ewentualnych konfrontacji podczas imprezy. Bardzo pomocne w takich sytuacjach są winietki.

Zamówienie winietek na weselny stół

winietki na stół weselnyMożemy sporządzić listę gości i rozrysować plan, jak chcemy ich posadzić przy weselnym stole, jednak nie zmienia to faktu, że nie będą mieli oni świadomości, jak powinni usiąść. W takim przypadku przydatne są winietki na stół weselny, które możemy zamówić w drukarni realizującej zamówienia na artykuły weselne. Winietki wykonywane są w różnych stylach, przy uwzględnieniu różnych wzorów. Najczęściej, jeśli dokonujemy zamówienia zaproszeń ślubnych wykonanych w określonej stylistyce, możemy dokonać również zamówienia dopasowanych dodatków takich jak chociażby winietki. Winietki, które otrzymujemy z drukarni mają nadrukowane imiona i nazwiska naszych gości – jeśli w odpowiednim czasie dostarczymy listę gości. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić na czasie, a jednocześnie mieć pewność, że wszystkie winietki będą cechować się jednolitym wyglądem i tworząc razem spójną całość. Winietki rozkładamy na stole, rozmieszczając je w taki sposób, w jaki chcemy, by nasi goście zasiedli podczas wesela.

Winietki wykonywane są z dobrej jakości papieru, który cechuje się odpowiednią grubością. Dzięki temu winietki stoją na stole stabilnie i nie musimy martwić się, że którakolwiek przewróci się, co mogłoby spowodować chaos po przybyciu do restauracji. Koszt wyprodukowania winietek jest stosunkowo niski, a ich funkcjonalność dla młodej pary i ich gości właściwie niezastąpiona.

 

Projektowane winietki na stół

Także mogą ci się spodobać: