Moja rodzina od kilkudziesięciu lat mieszka w Niemczech. Moi rodzice zdecydowali się nie wracać do kraju na emeryturę. Teraz mój tata był już bardzo schorowany i potrzebował całodobowej opieki. Nie ukrywam, że praca przy nim była ciężka. Poprzednia opiekunka bardzo szybko, wręcz z dnia na dzień zrezygnowała z pracy przy nim. Musiałam szybko znaleźć kogoś kto ją zastąpi.

Znalazłam opiekuna do pracy przy tacie

opiekun w niemczech - oferta pracy od zarazPoprzednią opiekunkę bardzo szybko znalazłam w internecie. Tym razem też postanowiłam tak poszukać opiekuna dla taty. Na portal społecznościowy dodałam ogłoszenie zatytułowane: opiekun w niemczech – oferta pracy od zaraz i zaczęłam czekać na spływające CV. Postanowiłam tym razem zatrudnić kogoś z naszego kraju ojczystego. Wierzyłam, że taka osoba nie zrezygnuje po kilku dniach i naprawdę będzie zainteresowana pracą. Po dwóch dniach miałam już sporo kandydatów na to stanowisko pracy. Umówiłam się na spotkania z nimi. Mimo, że praca przy przewlekle chorej osobie jest ciężka, każdy z nich bez problemu zgodził się na moje warunki pracy i płacy. W końcu zdecydowałam się zatrudnić jednego pana, który miał doświadczenie w zawodzie medyka i nie bał się pracy przy ciężko chorej osobie. Opłaciłam mu przylot do Niemiec, zagwarantowałam także zakwaterowanie i wyżywienie. Byłam bardzo zadowolona z jego usług. 

Bardzo rzetelnie opiekował się on moim ojcem. Był profesjonalistą z doświadczeniem, miał dużo cierpliwości do pracy ze starszymi, schorowanymi osobami. Wiedział jak się powinno obchodzić z takimi osobami. On sam był również bardzo zadowolony z pracy u mnie. Oferowałam naprawdę dobre wynagrodzenie, ponieważ wiedziałam że praca nie jest lekka. Płaciłam za jakość usług i rzeczywiście warto było ściągnąć do pracy osobę z zagranicy. 

Potrzebowałam zatrudnić opiekuna do pracy w Niemczech

Także mogą ci się spodobać: