Miałem mnóstwo szczęścia, że w naszym mieście pojawiła się nowa hurtownia. Od dawna szukałem jakiejś pracy i to była dla mnie ogromna szansa. Na meblach się znałem i wiedziałem, że mam ogromne szanse. Zatrudnili mnie tam od razu i w końcu miałem pracę.

Składanie mebli kuchennych

lubin - meble kuchenne tanieTo była u nas pierwsza taka hurtownia, gdzie oferowali nowoczesne meble. Nasze miasto lubin – meble kuchenne tanie oferowało, ale były to oferty od małych producentów, którzy ceny utrzymywali na takim samym poziomie. W pracy dostałem na początek interesujące zajęcie. Hurtownia była nowa i musiałem skręcić meble kuchenne, by wystawić je na sklepie. Klienci mogli je oglądać i zdecydować czy takie rozwiązania im odpowiadają. Osobiście skręcałem wszystkie meble kuchenne i radziłem sobie całkiem nieźle. Jak wspomniałem, miałem już w tej branży doświadczenie i dlatego tak łatwo mi szło. W ciągu tygodnia na sklepie znalazły się wszystkie meble do kuchni, które własnoręcznie składałem. To były porządnie wykonane meble w atrakcyjnych cenach. Od razu jak ruszyła sprzedaż to zadzwoniłem do ojca, by przyjechał. Wiedziałem, że meble kuchenne go zainteresują zwłaszcza, że były w tak dostępnych cenach. Kiedy zakończyłem pracę przy skręcaniu mebli to zostałem wydelegowany na magazyn. Tam zajmowałem się dostawami mebli od producenta i przyjmowałem zamówienia na montaż. Nie każdy chciał samodzielnie skręcać meble i ludzie czasami decydowali się na pomoc naszego pracownika. Usługa ta również była wyjątkowo tania.

Praca w tej hurtowni od pierwszego już dnia dawała mi mnóstwo satysfakcji. Spełniałem się tam zawodowo i radziłem w różnych sytuacjach. Po roku awansowałem na stanowisko kierownika magazynu i obecnie zarządzam zespołem dwudziestoosobowym. Odniosłem sukces.

 

Podjąłem pracę w hurtowni mebli

Także mogą ci się spodobać: