Sprzedawanie, posiadanie i kupowanie nasion marihuany jest w Polsce całkowicie legalne, albowiem służą one celom kolekcjonerskim, Oczywiście używa się też ich w celach kulinarnych, jak i w szerokorozumianym przemyśle konopnym.

Markowe ziarna Blue Cheese

blue cheese nasionaNa rynku mamy dostępnych mnóstwo nasion marihuany, ale wśród nich, na szczególne wyróżnienie zasługują Blue Cheese. Jest to bardzo popularna odmiana, która jest połączeniem cenionego Blueberry z aromatycznym Cheese. Po wstępnym krzyżowaniu, krzyżuje się je ponownie, by dopełnić genetycznej stabilizacji i sprawić, by szczep ten osiągnął idealny smak i aromat. Natomiast konieczny do tego jest tęż odpowiedni czas kwitnienia, który w przypadku tej odmiany wynosi od sześćdziesięciu do sześćdziesięciu pięciu dni. Większość roślin osiąga od stu sześćdziesięciu do aż dwustu centymetrów, jednakże, gdy są uprawiane na zewnątrz mogą osiągać jeszcze większe rozmiary. Doświadczeni growerzy potrafią zebrać plon nie mniejszy niż pięćset-sześćset gramów z metra kwadratowego uprawy. Jeżeli chodzi o wady tej odmiany, to można za nią uznać fakt iż stosunek liści do kwiatów jest wyższy, wymaga ona zatem częstego podcinania. Blue Cheese nasiona najlepiej jest nabyć w jednym ze sklepów internetowych, albowiem tam są najtańsze. Dodatkowo, cenę można obniżyć poprzez zakup większej ilości ziaren i to nawet o kilkanaście procent. Jeżeli chodzi o wybór, możemy kupić zarówno regularne nasiona Blue Cheese, jak i te feminizowane.

Kolekcjonowanie nasion jest niszowym, ale dość dochodowym hobby, albowiem niektóre z odmian zyskują na wartości kilkukrotnie. Oczywiście trzeba mieć przysłowiowego nosa i doświadczenie, by dokonywać zawsze trafnego wyboru, ale komu nie brakuje pasji, ten na pewno to osiągnie.

Oryginalne Blue Cheese

Także mogą ci się spodobać: