Sklep przejąłem po wujku, który zdecydował się przejść na emeryturę. Cieszyłem się, ponieważ znałem się na handlu i planowałem wprowadzić w sklepie dość spore zmiany. Pracowników zostawiłem, ponieważ posiadali oni ogromne doświadczenie, które w tej branży było konieczne. 

Oferowanie najlepszych wykładzin w niskich cenach 

wykładziny olsztynW sklepie sprzedawane były wyłącznie wykładziny różnego typu, jednak przez wzgląd na ogromny wybór, zyski były bardzo zadowalające. Od wujka wiedziałem, że styczeń był trudnym miesiącem sprzedażowym, dlatego wpadłem na pomysł, żeby sprzedawać w mocno obniżonych cenach wszystkie wykładziny Olsztyn był miastem, gdzie takich sklepów jak mój było więcej, jednak nikt nie wprowadził aż tak ogromnej promocji. Liczyłem na spore zyski i wszystko sobie dokładnie policzyłem. Wykładziny, które oferowałem w sprzedaży, były najlepszej jakości a klienci doskonale zadawali sobie z tego sprawę. Ceny w sklepie nigdy nie były wygórowane, jednak tak spora wyprzedaż przyciągnęła masę ludzi. Nawet nie sądziłem, że do kas będą tak długie kolejki. Ludzie kupowali po kilka różnych wykładzin i często tego samego dnia wracali do sklepu po więcej. Głównie byli to właściciele firm, którzy decydowali się na remont swoich biur. Wyprzedaż trwała tylko tydzień, ponieważ w tym czasie udało się sprzedać cały asortyment. U stałego dostawcy złożyłem spore zamówienie i był on nieco zaskoczony, ale wyjaśniłem mu wszystko. Pracownicy w styczniu dostali duże premie za wyniki sprzedażowe.

Dwa razy w roku organizowałem tak dużą wyprzedaż i efekt za każdym razem był taki sam. Wysprzedany został cały asortyment a taki efekt zdecydowanie mi odpowiadał. Wujek był oczywiście ze mnie niezmiernie dumny i często powtarzał, że oddał interes w dobre ręce.

Noworoczna wyprzedaż wykładzin w sklepie

Także mogą ci się spodobać: