Trzeba podjąć wiele trudnych decyzji, aby zdecydować jak ma wyglądać prowadzony przez nas hotel i co ma oferować swoim gościom. Na początku może to być po prostu nocleg w dogodnych warunkach, ale z czasem warto pomyśleć o jakichś urozmaiceniach i dodatkowych możliwościach, które mogłyby powiększyć nasze zarobki.

Stoły cateringowe pomocą w zwiększeniu zysku

stół cateringowy składanyJednym z rozwiązań, na które decyduje się spora część właścicieli hoteli i zajazdów jest organizacja wszelkiego rodzaju imprez. Wszystko zależy od tego, jak duże pomieszczenie jesteśmy w stanie udostępniać zainteresowanym. Jeśli już uporamy się z tą kwestią, trzeba zdecydować, jaki rodzaj imprez jesteśmy w stanie organizować. Najczęściej są to wesela, ale mogą to też być osiemnastki, rocznice, stypy, pierwsze komunie święte i mnóstwo innych. W zależności od klientów zmienia się wystrój sali, układ stołów, muzyka oraz menu. Coraz częściej rezygnuje się z tradycyjnych sposobów serwowania potraw, gdzie wszystko znajdowało się na stołach przed gośćmi. Aktualnie modny jest stół cateringowy składany. Jak sama nazwa mówi, można go złożyć. Dzięki temu, po wykonaniu swego zadania łatwo się go pozbyć i powtórnie użyć, kiedy tylko nadarzy się następna okazja. Do doskonałe rozwiązanie dla lokali, które nie dysponują dużą ilością sal, a organizacja imprez jest dla nich dodatkową i okazyjną szansą na podreperowanie budżetu.

Wspomniany stół cateringowy można kupić zarówno przez Internet jak i w sklepach stacjonarnych sprzedających wyposażenie dla gastronomii. Przed zakupem należy przemyśleć, jakie wymiary i kolor nas interesują. Bez sensu decydować się na spory mebel, Jeśli chcemy przeznaczyć go dla niezbyt dużą liczbę osób. Zakup powinien być w pełni przemyślany, żeby mógł nam jak najlepiej i jak najdłużej służyć.

Nowoczesne stoy cateringowe

Także mogą ci się spodobać: