Dla wszystkich miłośników dalekich wypraw rowerowych, firma Kross przygotowała świetną ofertę. Jest nią trekkingowy, czy też jak kto woli, wycieczkowy rower Trans Solar. To najwyższy model rowerów Kross w tym segmencie, a więc też najlepszy. 

Bezkompromisowy Trans Solar od Krossa

kross trans solarTen model był testowany w wielu miejscach świata, od Europy, po Afrykę i jak z tego wynika, jest to jeden z najlepszych rowerów trekkingowych na naszym rynku. Może on spokojnie rywalizować z jednośladami od zagranicznych i bardziej znanych producentów. Wyróżnia się on już na pierwszy rzut oka. Elegancko wykonana rama, wspornik siodełka i kierownicy, tylna i przednia przerzutka, komplet oświetlenia i wzmocniony bagażnik. Fabryczna oferta zawiera również komplet bocznych sakw oraz jedną przednią. Warto to zaznaczyć, ponieważ w tej cenie nie otrzymamy takiego pakietu żadnego z zagranicznych producentów. Kross Trans Solar to najwyższa jakość wykonania. Nie znajdziemy tu elementów, które nie pasowałyby do całości. Wszystko jest na swoim miejscu i ciężko znaleźć jakiekolwiek mankamenty. Dlatego nic dziwnego, że Trans Solar zgarnął wiele nagród od klientów i branży. Jeśli mielibyśmy polecić rowery Kross, to na przykładzie Solara i raczej nikt nie śmiałby oponować, że jest to rower, którym firma może się szczycić. Zresztą nie jest on sprzedawany tylko w Polsce, ale również na rynkach całej Unii Europejskiej i wielu innych krajach. Koszt tego modelu waha się od czterech, do czterech i pół tysiąca złotych.

Wahania w cenie biorą się z tego, gdzie chcemy zakupić ten model. Jeśli w sklepie internetowym, na pewno jego cena będzie niższa, jeśli jednak w salonie lub stacjonarnym sklepie rowerowym, musimy liczyć się z większym wydatkiem. Warto też pamiętać o zakupie firmowego kasku.

Najlepszy Trans Solar

Także mogą ci się spodobać: