Od wielu lat zmagam się z problemami skórnymi. Stosowałam wiele kremów i różnych leków z apteki oraz na bazie ziół. Wszystkie domowe terapie były mało skuteczne i problem nawracał. Zdesperowana zdecydowałam się na poszukanie pomocy u specjalisty.

Dobry dermatolog Szczecin

leczenie trądziku szczecinOd okresu dojrzewania moja cera cały czas jest pełna niedoskonałości. Nie zliczę jak wiele kosmetyków, naparów ziołowych oraz innych specyfików przez ten czas wypróbowałam. Bardzo nadwyrężyło to mój budżet, a problem był cały czas bardzo duży. Problemy skórne sprawiały, że zmagałam się z wieloma kompleksami oraz brakiem pewności siebie. Przed wyjściem z domu musiałam zakamuflować wszystkie moje niedoskonałości i krosty. Spędzałam wiele czasu przed lustrem aby móc wyjść na miasto ze znajomymi lub po zwykłe zakupy do sklepu spożywczego. W okresie dojrzewania moja mama bagatelizowała mój problem i odczuwany z tego powodu dyskomfort. W dorosłości postanowiłam raz na zawsze uporać się z tym problemem i przestać myśleć o tym co mam na twarzy. Postanowiłam poszukać odpowiedniego miejsca w moim mieście gdzie mogłabym poddać się odpowiedniej kuracji. Wiele z moich znajomych z pracy zachęcało mnie do podjęcia takiej decyzji. Pewnego dnia po skończonej pracy włączyłam laptopa i zdecydowałam się poszukać miejsca, w którym pozbędę się swoich problemów skórnych. Wpisałam w wyszukiwarkę leczenie trądziku szczecin i zaczęłam sprawdzać wyniki. Znalazłam kilka miejsc, w których w ofercie było kompleksowe leczenie trądziku u dorosłych ludzi. Umówiłam się na konsultację do gabinetu, który miał bardzo dobre opinie w internecie. Po konsultacji byłam pełna nadziei i z niecierpliwością czekałam na efekty.

Po kilku miesiącach leczenia widać efekty. Jestem bardzo zadowolona, a moja skóra nabiera zdrowych kolorów. Nareszcie nie muszę się kryć za grubą warstwą makijażu. W gabinecie pracują specjaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego przypadku.

Leczenie zmian skórnych w Szczecinie

Także mogą ci się spodobać: