Postanowiłam coś zmienić w wystroju kuchni, żeby nieco ją odświeżyć. Szukałam rozwiązania, które nie wiązałoby się z dużymi kosztami i koniecznością wynajmowania jakiejś ekipy remontowej. Zmianami chciałam zająć się sama a całkiem nieźle sobie radziłam w takich sprawach.

Odwiedzenie sklepu z fototapetami kuchennymi

fototapety do kuchniDługo się zastanawiałam co zrobić, aż w końcu wpadłam na pomysł, że kupię jakąś modną fototapetę do kuchni. Potrafiłam ją sama położyć a miałam równe ściany pomalowane na biało i przez to zadanie było zdecydowanie proste. W mieście był sklep, w którym sprzedawano tylko fototapety do kuchni i tam właśnie zamierzałam iść. Skoro oferowano fototapety tylko do kuchni, to wiedziałam, że wybór będzie duży a ja nie będę traciła czasu w sklepie przeglądając rzeczy, które mnie w ogóle nie interesowały. Fototapet było dość sporo i miałam w czym wybierać. Postawiłam na motyw kwiatowy, który podobał mi się najbardziej. Chciałam fototapetę w nieco ciemniejszym kolorze, żeby ożywić kuchnię, w której wszystko było białe. Nawet meble. Dlatego ciemniejsza fototapeta w stonowanych kolorach nadawała się idealnie. Kupiłam przy okazji klej i wszystko, czego potrzebowałem do tego, żeby samodzielnie taką fototapetę przykleić w kuchni na ścianie. Kiedy wróciłam do domu, to od razu zabrałam się do pracy. Zajęło mi to cały dzień, ale pracowałam powoli, żeby uniknąć nierówności. Nie chciałam przykleić krzywo tej fototapety, bo musiałabym wszystko robić od nowa a na to nie miałam ochoty.

Tak mała rzecz wprowadziła w mojej kuchni ogromne zmiany. Byłam zadowolona i dumna z siebie, bo przecież wszystkiego dokonałam samodzielnie. Od razu zaprosiłam do siebie swoją przyjaciółkę, gdyż chciałam jej się pochwalić odnowioną kuchnią. Była zachwycona.

Kuchnia z modną fototapetą

Także mogą ci się spodobać: