Wygląd torebki wraz z upływem czasu może się nam znudzić. Oczywiście nie oznacza to jednak, że taka torebkę musimy wymienić na nową. Znacznie lepszym wyborem będzie dokupienie do niej specjalnych dodatków, które sprawią, że będzie ona prezentować się atrakcyjniej.

Jaki rodzaj łańcuszka do torebki wybrać?

łańcuszek do torby grubyW obecnych czasach bardzo popularne stało się ozdabianie torebek przy pomocy różnych dodatków galanteryjnych. Mogą być to różnego rodzaju zawieszki, łańcuszki, czy też ozdobne karabińczyki. Dzięki nim w bardzo szybki, skuteczny i tani sposób można niemal całkowicie odmienić wygląd naszej torebki. Przykładem szczególnie popularnej galanterii jest łańcuszek do torby gruby. Za pomocą takiego łańcuszka można nadać torebce znacznie bardziej unikanego wyglądu, co dla wielu pań jest szczególnie ważne. Taki gruby łańcuszek można użyć albo jako zamiennik standardowych pasków od torebki, albo też jako intrygującą zawieszkę. Ważne jest jednak, by kupować jedynie wysokiej jakości łańcuszki, w szcególnosći jeżeli zamierzamy je używać jako zamienniki dla standardowych pasków czy też uchwytów do torby. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że taki pasek po prostu się nie zerwie pod dużym obciążeniem. Ważne jest również, aby przyłożyć się do doboru odpowiedniego koloru takiego łańcuszka który powinien dobrze komponować się z kolorem torebki, jak również z kolorem jej elementów wykończeniowych, to jest klamer, karabińczyków, czy tez suwaków. Tylko wtedy użycie takiego łańcuszka jako ozdoby nie spowoduje, że nasza torebka będzie wyglądała niespójnie.

Torebka jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale również elementem stylizacji, dlatego też powinna się prezentować możliwe jak najatrakcyjniej. Gdy nie chcemy kupować nowej torebki, dobrym sposobem jest ozdobienie tej, którą posiadamy aktualnie, z pomocą różnych dodatków.

 

Jak odświeżyć wygląd torebki?

Także mogą ci się spodobać: