etui na baterie

W ostatnim czasie, bardzo popularne stały się szczoteczki elektryczne. Wiele osób wybiera właśnie szczoteczki na baterie, ze względu na to, że są one o wiele tańsze od tych, które posiadają wbudowany akumulatorek. Szczoteczka taka często dołączone ma specjalne etui na baterie, dzięki którym bateryjki są zabezpieczone przez wilgocią.

Każdy, kto używał szczoteczki elektrycznej lub sonicznej na baterie, niestety zdaje sobie sprawę, że typowe baterie nie zdają dobrze egzaminu. Nawet dobre i co za tym idzie, bardzo drogie baterie alkaliczne dość szybko kapitulują, przez co używanie szczoteczki na baterie było zawsze bardzo drogie, z pewnością droższe, od stosowania szczoteczki podłączanej do prądu i posiadającej wbudowany system ładowania indukcyjnego.
Dlaczego było? Wszystko przez to, że obecnie koszty używania szczoteczek na baterie można znacznie obniżyć. Pomogą w tym akumulatorki, na przykład znanej i cenionej firmy Eneloop.
Pojemniki na akumulatorki zawierają zazwyczaj dwie albo cztery sztuki tych świetnych urządzeń, ładowarki również pozwalają na jednorazowe ładowanie dwóch lub czterech akumulatorków.
Akumulatorek można ładować nawet kilkadziesiąt, a czasami i więcej razy, dzięki czemu wielokrotnie spada koszt miesięcznego korzystania ze szczoteczki elektrycznej.
To także większa pewność. Kiedy zapomnimy kupić zapasowe baterie, możemy w ogóle nie móc skorzystać ze szczoteczki. A tymczasem ładowanie akumulatorków, nawet wtedy, gdy zapomnimy tego zrobić wcześniej, zajmie zaledwie kilkanaście minut.

Nowoczesne akumulatorki to nie tylko rozwiązanie idealne dla szczoteczek elektrycznych. To także doskonały sposób na rozwiązanie problemów z zasilaniem dla tak popularnych urządzeń domowych, jak piloty do odbiorników różnego rodzaju, odtwarzacze MP3 lub MP4 i wiele wiele innych. Nowoczesne akumulatorki to nie tylko doskonała oszczędność, ale także spory oddech dla środowiska, które nie jest zaśmiecane zużytymi bateriami.

Dobry dodatek do szczoteczek elektrycznych

Także mogą ci się spodobać: