Dziś wiele osób ma w swoich domach narożniki. Są one bardzo funkcjonalne i praktyczne. Zmieścić się może na nich kilka osób, dlatego też idealnie sprawdzają się wtedy, gdy zapraszamy do siebie gości. Gdy jednak mamy mały metraż i możemy sobie tym samym pozwolić tylko na narożnik mniejszych rozmiarów, to czy opłaca nam się w niego inwestować?

Gdzie można kupić narożnik?

mały narożnikZdecydowanie nawet jeśli posiadamy mały metraż mieszkania, warto zakupić narożnik. Obecnie mamy niejeden mały narożnik na rynku, ponieważ jest na nie spore zapotrzebowanie. Dziś mnóstwo ludzi wprowadza się do dość ciasnych mieszkań, przykładowo kawalerek. Ceny nieruchomości bowiem wciąż wzrastają dlatego ludzie decydują się na to, by kupować coś stosunkowo niewielkiego. Narożnik natomiast nawet w takich mieszkaniach świetnie spełnia swoją funkcję. Przede wszystkim stoi on w narożniku, dlatego też zajmuje mało miejsca i w pewien sposób je ogranicza. Poza tym nadal może się na nim zmieścić kilka osób i wygodnie usiąść, w odróżnieniu od kanapy, na której ta wygoda jest już zdecydowanie o wiele mniejsza. Plusem takich narożników jest również to, że posiadają one pojemnik na pościel. Można tam zatem ją ulokować, podobnie jak jakieś inne elementy pościeli w danym momencie nieużywanej, a zatem oszczędzamy miejsce w innych szafkach. Obecnie kupno takiego narożnika nie jest żadnym problemem. Dość dużo jest ich w sklepach meblowych. Jednak gdybyśmy tam nie znaleźli niczego dla siebie, możemy zdecydować się na zakup poprzez internet.

Zdecydowanie nawet mały narożnik, może być bardzo funkcjonalny. Szczególnie, jeśli ma on jeszcze funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Wówczas stanowi dodatkowe miejsce, na którym możemy ugościć, ale także i przenocować naszych gości.

Czy małe narożniki są funkcjonalne?

Także mogą ci się spodobać: