Nigdy nie lubiłem zakupów, jednak czasami każdy musi się zmusić. Wybieram sklepy, w których nie ma tłumu ludzi. Takie tłumy są najczęściej, gdy dadzą jakąś wielką promocję. Nie cierpię wtedy chodzić na zakupy, bo ludzie taranują się nawzajem i nie można nic wybrać. Wolę spokojne i kulturalne zakupy i wtedy mam dużo czasu do namysłu i mogę wybierać do woli.

Klasyczne czarne zx flux

czarny adidas zx fluxJako mężczyzna, który uwielbia sport, muszę co jakiś czas wybierać nowe buty, bo szybciej się eksploatują. Zawsze wybieram inne modele, żeby nie chodzić ciągle w tych samych. Ostatnio jak chodziłem w sklepie, to czarny adidas zx flux mi się spodobał i postanowiłem przymierzyć. Szukałem butów dobrych do aktywności fizycznej, do biegania przede wszystkim i na siłownię. Musiały być lekkie i przepuszczać powietrze. Na to zawsze zwracam uwagę przy zakupie. Stopa potrafi się bardzo szybko spocić, gdy nie ma odpowiedniej wentylacji. Wtedy to już tylko but na 2-3 razy i trzeba go albo wyprać, albo wyrzucić. Nauczyłem się, że lepiej wydać trochę więcej i kupić w firmowym sklepie obuwie na lata, niż zaoszczędzić i kupić jakąś tandetę za 30zł, którą i tak za jakiś czas trzeba będzie wyrzucić. Piękne czarne buty bardzo mi się spodobały. Taka czerń pasuje do wszystkiego, bo jakieś jaskrawe barwy, to niekoniecznie. Lubię stonowane ubrania, bez żadnych szaleństw. Skromnie, ale wygodnie. Dlatego od razu je wziąłem, bo wygrały swoją lekkością i przepuszczaniem powietrza.

Po kilku treningach, buty nadal były w świetnej formie. Byłem zaskoczony, bo nadal nie było widać na nich żadnych śladów użytkowania. Stopa się nie pociła, tak jak wyczytałem na ulotce od producenta. Wszystko się zgadzało i byłem bardzo zadowolony, że nie muszę znów kupować nowych. Mogę serdecznie je wszystkim polecić.

Bezkonkurencyjny czarny adidas zx flux

Także mogą ci się spodobać: