badania mikrobiologiczne powietrza

Prowadząc działalność gospodarczą specjalizującą się w tłoczeniu miniaturowych części aluminiowych, jako właściciel postanowiłam przeprowadzić badania mikrobiologiczne powietrza. W związku z podjętą decyzją rozpoczęłam poszukiwania firmy, która zajmie się takim zleceniem.

badania mikrobiologiczne powietrzaMuszę stwierdzić, że nie ma wielu przedsiębiorstw specjalizujących się w tym zakresie. Spośród nielicznej grupy wybrałam jedną firmę, która miała podjąć się tego zadania. I muszę przyznać, że poradziła sobie z tym doskonale. Badanie zostało wykonane bardzo sprawnie, bez zaburzania czynności produkcyjnych.
Firma zaproponowała również czyszczenie układów klimatyzacyjnych, a na przyszłość poinformowała że w zakres ich usług wchodzi również sprzątanie hal magazynowych. Byłam bardzo pod wrażeniem profesjonalizmu jakim wykazali się pracownicy. Postanowiłam skorzystać również z czyszczenia układów klimatyzacyjnych, nie tylko na hali ale również w prywatnym mieszkaniu. Muszę przyznać, że sprawdzili się równie dobrze.
Klimatyzacja przemysłowa działa bez zarzutu, powietrze jest jakby świeższe, natomiast klimatyzacja zamontowana w mieszkaniu działa jak nigdy, a w dodatku wydobywa się z niej przyjemny zapach mieszanki naturalnych olejków eterycznych, których pracownicy używają na życzenie klienta. Po tak miłej współpracy skorzystałam również, że sprzątania hali i tu także wielki plus za bardzo szybkie i wyjątkowo dokładne wykonanie zadania. Całość trwała niecałe 3 godziny a hala lśniła jak nowa.

Po takich doświadczeniach z przypadkowo wybraną w internecie firmą nie pozostaje mi nic innego jak tylko gorąco polecić jej usługi.

Badania mikrobiologiczne powietrza w hali produkcyjnej

Także mogą ci się spodobać: