atrakcje weselne

Iluzjonista jak wiadomo to bardzo specyficzny zawód. Potrzeba zatem też specyficznych przedmiotów do wykonywania takiej działalności. Co powinien mieć taki początkujący magik, który dopiero co zaczął swoją przygodę z magią w Bydgoszczy? Na pewno powinien mieć odpowiedni strój.

Atrakcje weselne – czy magik to dobry pomysł?

atrakcje weselnePowinien sprawiać wrażenie tajemniczego, więc przyda się ciemna peleryna i cylinder. Takie elementy pomagają też w wykonywaniu magicznych sztuczek, bo można coś schować do rękawa, przykryć magiczne pudełko peleryną, czy wyciągnąć królika z kapelusza. Każdy magik musi opanować takie podstawy. Do tego potrzebne są jeszcze proste elementy, służące do wstępnych sztuczek, czy też do nauki bardziej zaawansowanych występów. Takie rzeczy jak metalowe obręcze, które można łączyć i rozłączać, jak również różnokolorowe chusty czy lusterka i pudełka powinien mieć każdy szanujący się iluzjonista. Później jeśli wyrobi już sobie renomę to może kupować bardziej zaawansowane rzeczy, dzięki którym będzie mógł jeszcze bardziej urozmaicić swoje sztuczki magiczne. Jeśli chodzi o urodziny dla dzieci to przede wszystkim jego przebranie powinno być przyjazne i bardziej kolorowe, a sztuczki dopasowane do wieku dzieci. Dobrze sprawdza się rzeczy, w których maluchy mogą nam pomóc, więc nie mogą być ostre ani niebezpieczne. Jeśli ciekawią nas atrakcje weselne to tam sztuczki też powinny być inne.

Można angażować państwa młodych, więc dwie osoby naraz, sprawdzą się sztuczki z obrączkami, bukietami kwiatów, czy też ozdobami weselnymi. Na pewno magik powinien mieć duży zapas różnych akcesoriów, żeby zawsze zadziwiać swoich widzów.

Atrakcje wesele – iluzjonista i jego sprzęt

Także mogą ci się spodobać: