Posiadając salon fryzjerski należy posiadać odpowiednie wyposażenie salonu oraz posiadać wszelkie akcesoria, aby niczego nie zabrakło podczas obsługi klienta. W celu zaopatrzenia salonu oczywiście udajemy się do sprawdzonych sklepów. 

Najlepsze meble fryzjerskie

fotel fryzjerski ayalaWchodząc do salonu i korzystając z usług, jakie świadczy fryzjer, nie zastanawiamy się nad wyposażeniem salonu, nie zwracamy na to uwagi, a dotyczy nas to w pewnym stopniu, ponieważ to my trochę z tego wyposażenia korzystamy. Korzystamy z tego wyposażenia chociażby spoglądając w lustro. Lustro więc musi być duże i pokazywać rzeczywiste odpicie, poza tym jego rama musi być choć w małym stopniu ozdobna. W większym stopniu korzystamy natomiast z fotela. Każdy fotel fryzjerski ayala w każdym salonie fryzjerskim musi być bardzo wygodny, aby klient czuł się, siedząc na nim, komfortowo i aby mógł się rozluźnić. Fotel powinien mieć podłokietniki, bez nich klient może poczuć pewien dyskomfort. Oczywiście zważywszy na to, że każdy klient ma inny wzrost, fotel musi być oczywiście regulowany. Możliwość regulacji jest również udogodnieniem dla fryzjera. Nie musi męczyć się, kiedy dany klient jest wysokiego wzrostu, może po prostu obniżyć fotel. Istotne jest również oparcie fotela. Ważne jest to, aby klient, kiedy się opiera, nie odchylał się za bardzo, ponieważ fryzjerowi ciężko będzie strzyc klienta. Również materiał fotela powinien być przemyślany, aby podczas długiego siedzenia w fotelu, klient czuł się komfortowo.

Przemyślany zakup fotela fryzjerskiego owocuje większą liczbą klientów oraz większym zadowoleniem z usług zakładu fryzjerskiego. Dlatego fotel musi być wygodny, musi posiadać podłokietniki, regulację oraz materiał jego wykonania musi być trwały oraz dobrej jakości.

 

Asortyment w salonie fryzjerskim

Także mogą ci się spodobać: