aromamarketing

Przed moim biurem zawsze znajdowało się dużo pracowników, którzy akurat mieli przerwę. Zazwyczaj spotykali się na papierosa i toczyli bardzo obszerne dyskusje. Ja jako przedstawiciel handlowy miałem zawsze jakieś spotkania z klientami.

Aromamarketing może załatwić problem uciążliwych zapachów

aromamarketingWidok wielkiej popielniczki i dym papierosowy często bywał nie przyjemny i drażniący. Ja jako osoba, która odwiedzałaby firmę w celu kupna profesjonalnego garnituru na ślub nie skorzystałbym z takiej jednostki. Wtedy stwierdziłem, że nie mogę tego tak zostawić i szukałem jakiegoś naprawdę skutecznego rozwiązania. Niestety rynek pracy wcale nie był pełen nowych pomysłów i przed długi czas zastanawiałem się jak to rozwiązać. Wtedy do głowy przyszedł mi aromamarketing o którym uczyłem się na uczelni. Wiedziałem, że jest nie zwykle skuteczny środek i można z nim zdziałać niesamowite rzeczy. Jednak długo zastanawiałem się nad odpowiednim aromatem. Kompozycje zapachowe miały bardzo szeroką ofertę. Stwierdziłem, że tytoniowo skórzany zapach nie spodoba się nikomu i będzie po prostu bez sensu. Również kwiaty nie były dla przyszłych mężów. Ostatecznie postawiłem na paprociowy aromat kojarzący się z prawdziwym mężczyzną. Chciałem zadziałać na podświadomość potencjalnego klienta. To wszystko miało być formą reklamy. Ostatecznie na papierosy pomogła profesjonalna neutralizacja zapachów. W znanej drogerii nabyłem odpowiedni preparat, który miał takie właściwości. Jego producent gwarantował pełną naturalność oraz zapewniał brak czynników alergicznych.

Wiedziałem, że jest to coś w sam raz dla mojej firmy i na pewno pomoże. Tak wskazywały wszelkie dostępne statystyki i wiedziałem, że jest to najlepsze wyjście.

Armomamarketing a zapach papierosów

Także mogą ci się spodobać: