Mieszkam z rodziną na wsi, czterdzieści kilometrów od miasta. Ja z mężem cenimy sobie świeże wiejskie powietrze, jednak nasze dzieciaki ciągnie do miasta. Córka skończyła już czternaście lat, Chciałaby chodzić na zakupy i do kina z koleżankami  ze szkoły, które mieszkają w mieście.

Laserowe grawerowanie akrylu

cięcie akryluSyn ma siedemnaście lat, jest prawie dorosły, chciałby spotykać się ze swoją sympatią także poza szkołą. Przez cały rok szkolny kursuje autobus, który wozi dzieci i młodzież z okolicznych miejscowości do miasta, żeby mogły brać udział w zajęciach szkolnych. W czasie wakacji, pracujemy z mężem w polu i nie możemy wozić naszych pociech na spotkania ze znajomymi. Wpadliśmy razem na pomysł, żeby kupić im po skuterze. Kiedy powiedzieliśmy im, o naszej decyzji, aż uściskali nas z radości. W czasie, kiedy dzieci robiły kurs, my z mężem, szukaliśmy na portalu aukcyjnym odpowiednich jednośladów. Trafiła nam się niezła okazja – dwa skutery, do lekkiego remontu w bardzo niskiej cenie. Skuter dla syna wymagał odświeżenia lakieru, zarysowanego w kilku miejscach i wymiany świec. Wybraliśmy granatowy kolor, który bardzo lubi nasz syn. Za to do skutera dla córki musieliśmy dokupić nowe siedzisko i wymienić pękniętą owiewkę. Mąż zamówił w firmie, wykonującej cięcie akrylu laserem, owiewkę z kolorowego tworzywa sztucznego z wygrawerowanymi motywami kwietnymi. Byłam pewna, że córce spodoba się taka ozdoba. Udało mi się też znaleźć lekko używane, czarne siedzisko, które po zamontowaniu wyglądało jak nowe. Naprawdę się postaraliśmy. Efekt był piorunujący!

Miałam rację, dzieci bardzo się ucieszyły, kiedy zobaczyły swoje nowe pojazdy. Syn zaoferował, że pomoże mężowi we wszystkich naprawach. Rzeczywiście, sam wymienił świece w swoim skuterze i zamontował siedzisko oraz owiewkę dla siostry.

Akrylowa owiewka do skutera

Także mogą ci się spodobać: